İade Politikası

Wyoming adresinde bulunan Udlearn, LLC. (“Şirket”, “biz” veya “bizim” olarak anılacaktır), Wyoming Şirketidir.

BU İADE POLİTİKASI’NIN TÜRKÇE’DEN BAŞKA BİR DİLDE YAZILAN HERHANGİ BİR NÜSHASI KOLAYLIK SAĞLAMAK AMACIYLA TEMİN EDİLMİŞ OLUP BU NÜSHALAR ARASINDA HERHANGİ BİR İHTİLAF OLMASI HALİNDE TÜRKÇE DİLİNDE YAZILI OLAN NÜSHANIN GEÇERLİ OLACAĞINI ANLIYOR VE KABUL EDİYORSUNUZ.

Wyoming eyaletinin kendi yasalarıyla yaptığı düzenlemeler sonucunda iade politikasının düzenlenmesi tamamen Udlearn’ün inisiyatifindedir.

www.Udlearn.com web adresinin iade politikası şu şekilde düzenlenmiştir:

İade Şartları Paketlere ve Kapsamlarına Göredir.


1- Ticarete Başlama Programı;


7 gün içerisinde kendinize yaptığınız bu yatırımın size fayda getirmeyeceğine kanaat getirirseniz, siz uzmanımız yol göstermeye ve çekinceleriniz konusunda yardımcı olmaya çalışacaktır. Sonuç olarak biz size yardımcı olamayacağımızı düşünürsek %100 paranızı iade ediyoruz.


2- Hesap Kurulum Danışmanlığı ve Ürün Danışmanlığı


Bu garanti sadece İLK defa hesap açımlarında geçerli olmakla birlikte, yapılacak olan hesap açım görüşmelerinde ( 2x30dk 2x15dk randevu sistemimiz üzerinden ) bizimle ortaklaşa çalışmanız, randevulara zamanında gelmeniz ve evrakları eksiksiz bir şekilde istenildiği üzere hazırlamanız beklenir. İlk defa hesap açımı yapmıyorsanız, daha önce kullanılmış bilgileri veya cihazı kullanıyorsanız kesinlikle iade garantisi söz konusu değildir. Hizmetten yararlandığınız takdirde bu koşulu tamamen kabul etmiş sayılırsınız.


Görüşmelere zamanında gelinmemesi ve 12 saat önceden sebep belirtilmediği takdirde görüşmelerde bulunulmaması kusurlu tarafın siz olmasından kaynaklı olarak hesap açmanızı sağlamasak dahii iade kesinlikle yapılmayacaktır.


Evrakların istenildiği gibi hazırlanmaması ve bu süreçte yaşanılan zaman kayıpları sizin sorumluluğunuzdadır. Sizden kaynaklı bu durumlar nedeni ile eğer hesap açma işleminiz başlatılamadıysa ve belgelerden kaynaklı olarak sorunlar yaşanıyorsa sizin sorumluluğunuzdadır.


Evrak hazır ve başvuru yapılıyor denildiği tarihten itibaren 6 aylık bir bekleme süresi göz önünde bulundurulmalıdır ve Amazon’dan geri dönüş zamanları kesinlikle Amazon’a bağlıdır ve bu dönüş zamanlarından biz sorumlu tutulamayız. Bütün size ait sorumlulukları yerine getirdiniz ve işlemlerinizin sonuçlanmasında bizimle birlikte uyum içerisinde hareket ettiğiniz ve sizi başlatamadıysak iade hakkınız bulunmaktadır.


Biz ne sizi ne de kendimizi ve çalışanlarımızı mağdur etmek istemiyoruz. Emek veren herkesin bir kazancı olması gerektiği gibi karşılıklı saygı ve kusursuz hizmet kalitesi çerçevesinde ilerlemek için iade politikamızı ödemeyi yaparak onaylamış ve okumuş olarak kabul görülürsünüz.

www.Udlearn.com web adresinden almış olduğunuz Program Setlerinin iade şartları yukarıda belirtildiği gibidir.