İlk olmak, yalnız olmak hep kendim başarmak zorunda olduğum bir hayatta sürekli aidiyetsiz hissettim. Başkalarının başarı olarak tanımladığı adımlar beni mutlu etmedi, kariyerimde yükseldikçe bağ kurmakta zorlandım. Sonunda kendimi adayabileceğim benim gibi düşünen insanlarla bağ kurabileceğim bir yol bulduğumu düşündüm ve sıfırdan kurs böyle ortaya çıktı.

EVET! İstediğin yerden çalışabileceğin gerçek bir iş kuracaksın. Öğrendiklerini öğretmek ve paylaşmak tutkunsa sana güzel bir haberim var dünyada online kursunu kurmak için daha önce hiç bu kadar doğru bir zaman olmadı.

Sana seni tanıdığımı söylesem, eğer burdaysan biraz olsun bana benziyorsundur. Artık herşeyi kendin yapmak zorunda değilsin. Burada yerin var, ve sana yardımcı olacağıma söz veriyorum. Belki daha önce benim gibi herşeyi kendin yapmak zorunda kaldın ve yardım alma diye bir kavram artık zihninde tanımlanamayan bir kavram haline geldi. Seni o kadar iyi anlıyorum ki... Sıfırdan kursta süreci defalarca denenmiş sonuç alınmış bizzat kendi uygulamalarımla harmanlanmış şekilde sana sunacağım. Takıldığın her noktada beraber ilerleyeceğiz ve bana sorabileceksin. Artık sana yardım edecek birisi olduğunu söylemek istiyorum. Artık yalnız değilsin...

#sifirdankurs Armağan KIZILCANŞu anda sahip oldugunuz bilgiler için size, sizin biçdiğiniz değeri ödeyecek insanlar var -

çünkü sizi FARKLI kılan, DEĞERLİ kılandır. .

2017 yılından itibaren oluşturduğum premium online kurslara dünyanın bir çok ülkesinden ücretli ve ücretsiz katılan 78 binin üzerinde öğrenciye ulaştım.

Hadi beraber başaralım.

Benim HAYATIM online kurslar ile değişti. Senin hayatını değiştirmesi için ilk adımı atmaya hazır mısın ? #aksiyonodaklıol

"... fakat beni hiç kimse tanımasa, kitlem olmasa ve ne öğreteceğimi bilmesem bile (tüm bunlara yeniysem bile) başarılı bir lansman yapabileceğime emin misiniz ?"

Güzel bir soru.

Rastgele oluşturduğum bir method ile öğrendiklerimizi uygulamaya geçmiyoruz. Defalarca ispatlanmış 1000'lerce öğrencinin hali hazırda uygulamada olduğu ve başarıyla sonuçlandırdığı uygulamalarla ilerliyoruz.

Bu kursu oluşturabilmek için yaklaşık 9 aylık bir çalışma gerekli oldu. Sizlere bir online kurstan çok daha fazlasını sunabildiğimiz için hoşnutum. Burada ölçülebilirlik partnerliğinizi yaparak, sizle belirli ve düzenli aralıklarda kontrollerinizi yapacağız.


Sizden sırasıyla adımları izleyerek sürece teslim olmanızı istiyorum Süper gücünüz > Doğru Kitle > Verilen Söz ve sonuca ulaşabilmeniz için "Yol Haritası" KMVİS metodumu oluşturdum.

K ültür katkınız

M üşterileriniz ( doğru kitleniz )

V verilen değişim sözü

İ çerik

S atışlar ( dönüşümler )

Ödeme Yöntemiyle Devam Ederek Kursa katıl